Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü
 
 
 
SİNOP KAMUOYUNA DUYURULUR
Türkiye Yelken Camiasına ve Sinop Kamuoyuna saygı ile duyurulur. Sosyal medyada yer alan bazı haberler yanlış anlaşılmalara neden olmasın diye bu duyuruyu yapmak ihtiyacı doğmuştur. Ne belediyemiz, ne Gençlik Spor İl Müdürlüğümüz ne Valiliğimiz ne de başka bir kurum kulübümüzü kapatmak istememektedir.
AMATÖR DENİZCİ BELGESİ UYGULAMA EĞİTİMLERİ
TYF ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlığı işbirliği ile yapılan yeni düzenlemeye göre, Amatör Denizci Belgesi almak isteyen kişilerin uygulama eğitimi alabilecekleri kurumlardan biri de kulübümüz oldu. 26 haziran 2023 tarihinden itibaren ADB teorik eğitimini almış olan kişiler, uygulama eğitimlerini 5'er kişilik gruplar halinde kulübümüzde alabilecekler.
23 NİSAN EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUPASI YARIŞLARI YAPILDI
15-16 Nisan 2023 tarihlerinde kulübümüz yarış parkurunda gerçekleştirilen OPTİMİST ve ILCA yarışlarına kulübümüz davetlisi olarak Samsun Yelken Kulübü sporcuları da katıldılar. Optimist sınıfında 20 İlca sınıfında 8 sporcu yarıştı.Derece alan sporculara ödülleri GSİM İl Md. Mehmet Kalyon, SporHizmetleri Md. Ramazan Yılmaz ve Kulüp Başkanımız Ebru Batmaz tarafından verildi.
GENEL KURUL YAPILDI
Kulüp üyelerimizin bir kısmının gördüğü lüzum üzerine, kulübümüz kongresi olması gerekenden bir yıl önce 15 Ocak 2023 pazar günü Olağanüstü Genel Kurul şeklinde gerçekleştirildi. Oy kullanma hakkı olan 103 üyemizden 88'inin katıldığı kongre güzel bir havada gerçekleşti.Yeni seçilen yönetim kurulu görevine başladı. Kulübümüz , ilimiz ve Türk sporu için hayırlı uğurlu olsun.
2023 CUMHURİYETİMİZ 100 KULÜBÜMÜZ 55 YAŞINDA
Kulübümüzün, Sinop Su Sporları İhtisas kulübü adıyla faaliyete geçtiği 1968 yılından bu güne tam 55 yıl geçti. 55 yılda çok şey yaşadık. Güldük ağladık, durduk ilerledik, kazandık kaybettik ama başımız hep dik durdu, amatör ruhumuzdan hiç bir şey kaybetmedik. Mutluyuz guruluyuz.
YENİDEN MERHABA
Uzunca bir aradan sonra sitemizi güncellemeye başlıyoruz.Yeni ve güncel haberlerimizle görüşmek üzere..
Tüm Haberler
 
 
ANASAYFA | SKY HAKKINDA | TARİH/COĞRAFYA | YELKEN OKULU/ADB SINAVI | PROJELER | FOTOĞRAF VİDEO ALBÜMLERİ | PUPA YELKEN| İLETİŞİM
SİNOP KARADENİZ YELKEN KULÜBÜ
Adres: Gazi Caddesi, No: 36, 57000 Sinop - Türkiye
Tel: 0543 1923 057  Email: [email protected]
 
Bu Sitenin Web Sitesi Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir.