Sinop Karadeniz Yelken İhtisas Kulübü
 
 
GENEL KURUL YAPILDI
Kulüp üyelerimizin bir kısmının gördüğü lüzum üzerine, kulübümüz kongresi olması gerekenden bir yıl önce 15 Ocak 2023 pazar günü Olağanüstü Genel Kurul şeklinde gerçekleştirildi. Oy kullanma hakkı olan 103 üyemizden 88'inin katıldığı kongre güzel bir havada gerçekleşti.Yeni seçilen yönetim kurulu görevine başladı. Kulübümüz , ilimiz ve Türk sporu için hayırlı uğurlu olsun.
2023 CUMHURİYETİMİZ 100 KULÜBÜMÜZ 55 YAŞINDA
Kulübümüzün, Sinop Su Sporları İhtisas kulübü adıyla faaliyete geçtiği 1968 yılından bu güne tam 55 yıl geçti. 55 yılda çok şey yaşadık. Güldük ağladık, durduk ilerledik, kazandık kaybettik ama başımız hep dik durdu, amatör ruhumuzdan hiç bir şey kaybetmedik. Mutluyuz guruluyuz.
YENİDEN MERHABA
Uzunca bir aradan sonra sitemizi güncellemeye başlıyoruz.Yeni ve güncel haberlerimizle görüşmek üzere..
OPTİMİSTCİMİZ EGE BATMAZ MİLLİ TAKIMDA
15-21 Haziran tarihleri arasında İlimizde yapılan Optimist Türkiye Şampiyonası'nda Genel Klasmanda Türkiye 4. olan sporcumuz Ege Batmaz milli takıma seçildi.Optimistcimiz Ege Batmaz 17-24 Temmuz tarihleri arası Pwllheli/İngiltere'de yapılacak olan Optimist Avrupa Şampiyonası'nda Ülkemizi temsil edecek.
OPTİMİST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞARI İLE TAMAMLANDI
14 yıl aradan sonra ilimizde gerçekleşen ilk Optimist Türkiye Şampiyonası gerek sportif sonuçlar gerek organizasyon başarısı gerekse doğurduğu ekonomik canlılık ile hem Sinopluları hem de gelen konukları beklentilerin üstünde mutlu etti.
2015 OPTİMİST TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SİNOPTA
Türkiyenin en geniş katılımlı yelken yarışı bu yıl 15-21 Haziran arasında kulübümüz ev sahipliğinde ilimizde düzenleniyor. Ana sponsorlarımız Sinop Valiliği ve Sinop Belediye Başkanlığına sonsuz teşekkürler. Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız..
Tüm Haberler
 
 
ANASAYFA | SKY HAKKINDA | TARİH/COĞRAFYA | YELKEN OKULU/ADB SINAVI | PROJELER | FOTOĞRAF VİDEO ALBÜMLERİ | PUPA YELKEN| İLETİŞİM
SİNOP KARADENİZ YELKEN KULÜBÜ
Adres: Gazi Caddesi, No: 36, 57000 Sinop - Türkiye
Tel: 0543 1923 057  Email: [email protected]
 
Bu Sitenin Web Sitesi Tasarımı ve Dinamik İçerik Yönetimi Red Bilişim Tarafından Gerçekleştirilmiştir.